? Naujai prisijungusiems Dalasieciams - Page 7 - Dalaso - Teksaso Lietuviai - Texas Lithuanians
Dallas Houston Austin San Antonio Texas estate prices and houses. auto classifieds and sales, rent. Appartament rent and lease. Properties for sale in Texas. Dallas, Houston lawyers. car lease. Houston entertainment and night life. Universities and colledger in Houston and Dallas. Food, receiptes, restourants, bars, pubs.

Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

8 Pages«<5678>
violet
#121 Posted : Tuesday, March 15, 2011 6:52:56 AM(UTC)
violet
Rank: Newbie

Woman

Labas visiems,
jau sesi metai kaip as Teksase, bet neteko sutikti nei vieno lietuvio. Tai idomu, kad atradau sita foruma...Smile
Butu idomu suzinoti daugiau apie artimiausias bendruomenes, ar pavienius zmones gyvenancius netoliese...
VytasZ
#122 Posted : Tuesday, March 15, 2011 1:11:21 PM(UTC)
VytasZ
Rank: Administration

Man

violet wrote:
Labas visiems,
jau sesi metai kaip as Teksase, bet neteko sutikti nei vieno lietuvio. Tai idomu, kad atradau sita foruma...Smile
Butu idomu suzinoti daugiau apie artimiausias bendruomenes, ar pavienius zmones gyvenancius netoliese...

Sveiki prisijunge prie Teksaso Lietuviu.
Na Dalase cia musu nedaug, bet vis buriames i kruva ir atsiranda naujoku. Taigi bendruomene auga.
Apsilankykite forume reguliariai ir suzinosite visas Dallas lietuviu naujienas.
Musu seima gyvena Allen, gan toli nuo jusu. Bet yra lietuviu ir Fort Worth, ir Keller ir The Collony ir Coppell.
Taigi lietuviu yra tik kabai jau jie issibarste dideliuose dalaso apylinkiu plotuose.
Kvieciu aktyviai bendrauti forume, klausti, siulyti, diskutuoti.
Sekmes
violet
#123 Posted : Wednesday, March 16, 2011 2:39:55 AM(UTC)
violet

Woman

Aciu Vytai
VytasZ
#124 Posted : Wednesday, March 16, 2011 12:30:04 PM(UTC)
VytasZ

Man

O kaip likimas nubloske i Teksasa ? Cia savo noru mazai lietuviu atvaziuoja LOL

Mille
#125 Posted : Thursday, March 24, 2011 1:51:44 AM(UTC)
Mille

Sveiki,

planuojam su seimyna keltis is IN i TX ir esam nusiziureje Plano. Labai smagu, kad atradau jusu foruma - tikiuosi persikrauscius jus visus gyvai apziuret Smile

Uz poros savaiciu, jei planai nepakis, kelsim sparnus apzvalginei kelionei.

Mes turim 2 pradinukus ir viena visai maziu. Ieskom geresniu mokyklu vaikams - gal turit kokiu patarimu? Nors girdejau, kad Plano visos daugmaz geros pagal federalinius/valstijinius kriterijus, bet vistik idomu, kurios skaitytusi geresnes is geru Smile

Dar idomu, kiek is jusu gyvena subdivision'uose. Dabar mes gyvenam uzmiesty su daug vietos vaikams ir ivairiai 'kaimiskai' veiklai. Nesinoretu visiskai i subdivision'a ilisti, bet dar galutinai nesam apsisprende, kokioj vietoj noretumem gyventi.
Mille
#126 Posted : Thursday, March 24, 2011 10:49:33 PM(UTC)
Mille

esu pasinagrinejus greatschools.org, bet, sakau, gal kas turit inside info del mokyklu.

Kaip minejau, mus domina Plano, bet jeigu kas nors suzavetu apylinkese, gal ir ten apsistotume. Gal galetumet parekomenduot, kurios vietoves skaitosi geresnes nei kitos ir kodel. Pvz, cia, kur dabar gyvenu, yra netgi labai pigiu gero stovio namu pardavimui, bet jie yra ne ypac geram rajone. Perkant per atstuma, to nezinosi, nors internete jie atrodo visai neblogai. Jei prigalvosiu klausimu, ateisiu vel klaust Smile
Kestutis
#127 Posted : Thursday, March 24, 2011 11:08:21 PM(UTC)
Kestutis
Rank: Gold Member

Siuliciau isikurti ten kur dirbsit..................................Lituanistine mokykla veikia "uptown" Dallas ant McKinney gatves.

Mille
#128 Posted : Friday, March 25, 2011 12:44:12 PM(UTC)
Mille

kiek min. pas jus skaitosi normalus commute'as i darba? pvz Cikagoj i darba vaziuot 40min yra visai normalu - man tai atrodo baisiai daug, nes as pratus prie daug mazesniu atstumu, nes ne didmiesty gyvenu.

Kestuti, gal mokyklele turi savo tinklalapi?
Kestutis
#129 Posted : Sunday, March 27, 2011 12:03:28 AM(UTC)
Kestutis

Ne, apsieina be tinklalapio...................Automobilinis judejimas toks pats kaip Cikagoje.

Edited by user Sunday, March 27, 2011 12:06:13 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Mille
#130 Posted : Sunday, March 27, 2011 8:49:12 AM(UTC)
Mille

Dekui, Kestuti.
Robbie
#131 Posted : Tuesday, May 31, 2011 3:44:52 AM(UTC)
Robbie

Man

Sveiki! As apsidziaugiau rasti sita interneto puslapi siandien. Is tikro, as esu grynas Amerikietis. Pries 6 metus turejau galimybe gyventi Lietuvoje du metus atlikdamas baznycios misija. Galejau neblogai mokytis Lietuviu kalba per ta laika, taciau jau DAUG pamirsiau todel kad kalbos nebenaudoju!

Labai noreciau susipazinti ir bendrauti su Lietuviais taciau niekada ju neradau! As esu Dalaso centre. Prasau susisiekite su manimi! Gyvenu Dalaso centre. Turiu zmona kuri nekalba lietuviskai bet vis tiek jai butu idomu susipazinti su Lietuviais taip pat!

-Robbie
801-787-8239
RobbieSchaack@gmail.com

Edited by user Tuesday, May 31, 2011 4:24:09 AM(UTC)  | Reason: Not specified

VytasZ
#132 Posted : Tuesday, May 31, 2011 3:54:28 PM(UTC)
VytasZ

Man

Robbie wrote:
Sveiki! As apsidziaugiau rasti sita interneto puslapi siandien. Is tikro, as esu grynas Amerikietis. Pries 6 metus turejau galimybe gyventi Lietuvoje du metus atlikdamas baznycios misija. Galejau neblogai mokytis Lietuviu kalba per ta laika, taciau jau DAUG pamirsiau todel kad kalbos nebenaudoju!

Labai noreciau susipazinti ir bendrauti su Lietuviais taciau niekada ju neradau! As esu Dalaso centre. Prasau susisiekite su manimi! Gyvenu Dalaso centre. Turiu zmona kuri nekalba lietuviskai bet vis tiek jai butu idomu susipazinti su Lietuviais taip pat!

-Robbie
801-787-8239
RobbieSchaack@gmail.com

Sveikas Robbie,

smagu kad nepamirsti lietuviu kalbos ir nori palaikyti rysi su cia esanciais lietuviais. Dallas metroplexe lietuviu yra gana mazai. 20-30 zmoniu maximum manau. Tikiuosi kas nors dar atsilieps cia ar asmeniskai.

Sekmes !
Vytas
Neringa
#133 Posted : Monday, August 15, 2011 5:12:25 AM(UTC)
Neringa

Sveiki, visiSmile As esu Neringa, ruosiuosi atvykti gyventi i Dalasa neuzilgo. Siuo metu esu Lietuvoje ir laukiu kol bus baigti tvarkyti mano dokumentai. Tikiuosi, kad tuoj juos turesiu, nes jau laukiu virs puses metu. Labai letai reikalai juda. Butu malonu susipazinti su cia jau gyvenanciais lietuviais ir pasidalinti patirtimi. Taip pat mane domina, plataus profilio informacija apie gyvenima Dalase. Siuo metu man butu aktualiausia informacija apie nebrangiu butu nuoma Dalase.

Is anksto dekoju uz suteikta informacija ir dziaugiuosi prisijungusi prie Jusu svetaines, aciuSmile
GiedriusAndriunaitis
#134 Posted : Friday, October 7, 2011 2:05:22 PM(UTC)
GiedriusAndriunaitis

Man

SveikiSmile

Jau antrus metus mokausi SMU Smile Gyvenu Highland park... Smile Butu malonu susipazint su Lietuviais!
Kestutis
#135 Posted : Sunday, October 9, 2011 9:43:13 AM(UTC)
Kestutis

Giedriau,

Pasiusk privaciai Virgai Heft arba man savo email ar telefono numeri ir mes tave itrauksim i veiklos sarasa.
Jei turi laiko prisidek prie lituanistines mokyklos veiklos kaip savanoris...Turim visokiu idomiu darbu lieciancius Dallas lietuvius.
Svarbu prisijunkti ir dalivauti. Ypac svarbu siame forume rasyti...Susisiek su forumo administratoriu Vytautu Ziuku...

laukiam isgirst
Kestutis
Kestutis
#136 Posted : Thursday, October 20, 2011 1:01:13 AM(UTC)
Kestutis

Dallas Lietuviu susirinkimas:......Si Penktadieni, Spalio 21, 8vv, LaMadeleine kavineje (kampas Coit ir Campbell), Richardsone.

Musu atstoves Ausros pranesimas is suvaziavimo vykusio NY/NJ. ThumbsUp
Kvieciam visus

Edited by user Thursday, October 20, 2011 1:03:12 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Neringa
#137 Posted : Thursday, March 15, 2012 3:52:26 PM(UTC)
Neringa

Sveiki visiSmile Isikuriau DFW, Lewisville. Butu smagu susitikti su lietuviais ir dalyvauti Teksaso lieuviu susiburimuoseSmile

Rasykit.
AciuSmile
Kestutis
#138 Posted : Thursday, March 22, 2012 3:10:25 AM(UTC)
Kestutis

****************LABAI SVARBUS PRANESIMAS*****************

Kas:.........Lietuviu bendruomenes rinkimai
Kada:.......Registracija jau prasidejo

Daugiau ziniu: Kolkas tik angliskai siame forume: Paziurekit (paveizdekit) LITHUANIAN LANGUAGE skyriu, po to LITHUANIAN HERITAGE CLUB dali o po tam POST #16

Woot

Edited by user Thursday, March 22, 2012 3:11:15 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Kestutis
#139 Posted : Friday, March 23, 2012 10:25:18 AM(UTC)
Kestutis

Kestutis wrote:
****************LABAI SVARBUS PRANESIMAS*****************

Kas:.........Lietuviu bendruomenes rinkimai
Kada:.......Registracija jau prasidejo

Daugiau ziniu: Kolkas tik angliskai siame forume: Paziurekit (paveizdekit) LITHUANIAN LANGUAGE skyriu, po to LITHUANIAN HERITAGE CLUB dali o po tam POST #16

Woot

Svarbu, tat kartoju
virgaheft
#140 Posted : Thursday, March 29, 2012 1:34:43 PM(UTC)
virgaheft
Rank: Silver Member

Neringa wrote:
Sveiki visiSmile Isikuriau DFW, Lewisville. Butu smagu susitikti su lietuviais ir dalyvauti Teksaso lieuviu susiburimuoseSmile

Rasykit.
AciuSmile

Sveika Neringa, kartas nuo karto pas mus kazkas 'lietuvisko' vyksta....gali man asmeniska zinute parasyt savo e-mail'o adresa, tuomet gautum pranesimus apie Dalaso vietose vykstancia lietuviska veikla Wink as Smile
Users browsing this topic
Guest (3)
8 Pages«<5678>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Paaukokite forumo palaikymui

Web Hosting By Arvixe