? Naujai prisijungusiems Dalasieciams - Dalaso - Teksaso Lietuviai - Texas Lithuanians
Dallas Houston Austin San Antonio Texas estate prices and houses. auto classifieds and sales, rent. Appartament rent and lease. Properties for sale in Texas. Dallas, Houston lawyers. car lease. Houston entertainment and night life. Universities and colledger in Houston and Dallas. Food, receiptes, restourants, bars, pubs.

Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

8 Pages123>»
VytasZ
#1 Posted : Friday, January 16, 2009 2:16:21 PM(UTC)
VytasZ
Rank: Administration

Man

Jei naujai prisijungei prie forumo, prisistatyk cia Wink

Maciau Kestutis is The Colony, Texas prisijunge. Laukiam pazinti placiau Wink

Edited by user Friday, January 16, 2009 3:57:31 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Rosa
#2 Posted : Saturday, January 17, 2009 10:27:49 AM(UTC)
Rosa
Rank: Newbie

Sveiki,

As, matyt, cia esu naujausias narys, bandysiu prisistatyti, tikiuosi, pataikiau i teisinga temaSmile Siuo metu mes gyvename UK, bet jei viskas bus kaip planuojama, mes su vyru del jo darbo planuojame krausytis i Dalasa balandzio pradzioj. Mano vyras siaip is WI, bet likimas bloskia mus i TX. Labai smagu, kad atradau si foruma ir sveikinu tokia Teksaso lietuviu iniciatyva! Smile
P.S. As turiu keleta klausimu, tik nezinau i kuria tema man cia kreiptis? Tarkime, kur galeciau gauti patarima del vairuotojo pazymejimo?Unsure
VytasZ
#3 Posted : Saturday, January 17, 2009 12:46:29 PM(UTC)
VytasZ
Rank: Administration

Man

Na smagu kad Lietuviai atranda silta Amerikos vietele. Manau uzduok klausimeli apie teises AUTO temoje. Pakomentuosim Wink
virgaheft
#4 Posted : Saturday, January 17, 2009 2:13:12 PM(UTC)
virgaheft
Rank: Silver Member

Rosa wrote:
Sveiki,

As, matyt, cia esu naujausias narys, bandysiu prisistatyti, tikiuosi, pataikiau i teisinga temaSmile Siuo metu mes gyvename UK, bet jei viskas bus kaip planuojama, mes su vyru del jo darbo planuojame krausytis i Dalasa balandzio pradzioj. Mano vyras siaip is WI, bet likimas bloskia mus i TX. Labai smagu, kad atradau si foruma ir sveikinu tokia Teksaso lietuviu iniciatyva! Smile
P.S. As turiu keleta klausimu, tik nezinau i kuria tema man cia kreiptis? Tarkime, kur galeciau gauti patarima del vairuotojo pazymejimo?Unsure

Kaip smagu dar viena turet ThumbsUp laukiam laukiam BigGrin
30 dienu galesi legaliai vazinet su turimomis teisemis, o paskui reikia rastu testa laikyt ir vairavimo testa laikyt, kad TX teises gautum....bet patikek kad tikrai cia paprasta tai padaryt, svarbiausia prie stop zenklo biski palukuriuot Razz as pries du metus taip bijojau kad neislaikysiu, o paskui juokinga buvo del tokiu testu......kai isikursit, pas mane apsilankyk, perduosiu knygele rastu testui ruostis ir visokiu ciudu pripasakosiu Wink
Rosa
#5 Posted : Sunday, January 18, 2009 12:58:38 AM(UTC)
Rosa

Sveiki ir dekui uz toki silta priemimaThumbsUp

virgaheft, labai dekui uz paaiskinima del teisiuWink Taip ir galvojau, kad man reikes perlaikyti egzaminaOhMyGod, nes mes skambinom i TX Department of Public Safety ir mum pasake, kad vienas variantas butu, jei as tureciau tarptautini leidima vairuoti, kurio, kaip paaiskejo, Lietuvoj neisduodaConfused Ir isvis, moteris, kuri su mumis kalbejo, buvo labai sutrikus isgirdus toki dalyka kaip ES ir dar karta paklause kas yra 'urpine union'. Be to, kai mano vyras su ja kalbejo, ji paklause is kur as esu ir paparse spell Lithuania, o tada pakartojo: 'so you say your wife is from Lithimeimium'Laugh Nujauciu, idomi patirtis manes laukia ....

Mune
#6 Posted : Sunday, January 18, 2009 1:43:09 AM(UTC)
Mune
Rank: Gold Member

Man

Rosa wrote:

virgaheft, labai dekui uz paaiskinima del teisiuWink Taip ir galvojau, kad man reikes perlaikyti egzaminaOhMyGod, nes mes skambinom i TX Department of Public Safety ir mum pasake, kad vienas variantas butu, jei as tureciau tarptautini leidima vairuoti, kurio, kaip paaiskejo, Lietuvoj neisduodaConfused Ir isvis, moteris, kuri su mumis kalbejo, buvo labai sutrikus isgirdus toki dalyka kaip ES ir dar karta paklause kas yra 'urpine union'. Be to, kai mano vyras su ja kalbejo, ji paklause is kur as esu ir paparse spell Lithuania, o tada pakartojo: 'so you say your wife is from Lithimeimium'Laugh Nujauciu, idomi patirtis manes laukia ....

Cia TX, cia visko pamatysit ir isgirsit LOL LOL LOL , O del teisiu tai tikrai problemu nebus, pasiimsit knygute, pavartysit ir tikrai islaikysit!!! As laikiau beveik pries 5 metus, ir viena klausima gelejau eiti pasiklausti Tik viena karta, na bet man nereikejo nes viskas ir taip ten aisku. Sekmes jum su kraustymisi ir sveiki atvyke ThumbsUp
virgaheft
#7 Posted : Sunday, January 18, 2009 3:25:24 AM(UTC)
virgaheft

Rosa wrote:

Na, yra ir cia neissilavinusiu zmoniu BigGrin bet gana daug ir maloniu, ir mandagiu....Wink viskas bus gerai Smile

Gal Jus vaikiuku turit? Smile as, mat triju berniuku mama Wink
Kristina
#8 Posted : Sunday, January 18, 2009 4:02:00 AM(UTC)
Kristina

Woman

virgaheft wrote:
Rosa wrote:
Sveiki,

Kaip smagu dar viena turet ThumbsUp laukiam laukiam BigGrin
30 dienu galesi legaliai vazinet su turimomis teisemis, o paskui reikia rastu testa laikyt ir vairavimo testa laikyt, kad TX teises gautum....bet patikek kad tikrai cia paprasta tai padaryt, svarbiausia prie stop zenklo biski palukuriuot Razz as pries du metus taip bijojau kad neislaikysiu, o paskui juokinga buvo del tokiu testu......kai isikursit, pas mane apsilankyk, perduosiu knygele rastu testui ruostis ir visokiu ciudu pripasakosiu Wink

As su savo lietuviskomis teisemis Amerikoje vazinejau beveik visus metus LOL , tik paskui prisiruosiau issilaikyt Smile . Tik viena karta buvo sustabde uz greicio virsijima, bet pasakiau, kad Amerikoje esu dar tik menesi LOL . Bet siaip reikia teisiu, nes juk visur visur cia jas, kaip didziausia dokumenta naudoji Wink
Rosa
#9 Posted : Monday, January 19, 2009 7:28:14 PM(UTC)
Rosa

Sveiki ir dar karta dekui visiem uz patarimus, is pradziu labai dvejojau as del to musu kraustymosi idejos, o dabar jau beveik noriuBigGrin

virgaheft wrote:
[

Ne, kol kas vaikuciu neturim. O Jus jau seniai JAV gyvenate?
virgaheft
#10 Posted : Tuesday, January 20, 2009 1:23:55 AM(UTC)
virgaheft

Rosa wrote:
Sveiki ir dar karta dekui visiem uz patarimus, is pradziu labai dvejojau as del to musu kraustymosi idejos, o dabar jau beveik noriuBigGrin

virgaheft wrote:
[

Ne, kol kas vaikuciu neturim. O Jus jau seniai JAV gyvenate?

Sveiki, gyvenam 2,5metu.....bet gerai zinojau kur vaziuoju...... su vyru, kuris yra is Dallas, vede esam 10metu, tai karta ar du per metus kol gyvenom LT apsilankydavom......visi leliukai gime cia, nors ir neplanavom taip Razz

Zinai, tikriausiai bus sunku Tau cia priprasti, bet gal verta Wink

Is kokios tu Lietuvos vietos?

laimis
#11 Posted : Tuesday, January 20, 2009 2:40:19 AM(UTC)
laimis

Virga,
tai tavo vyras amerikietis? Ir tikriausiai Lietuviskai nesneka, o su savo vaikais kokia kalba bendraujat? Mano zmona irgi Lietuviskai nesneka ( mano tevai nere labai patenkinti), kolkas vaiku neturim, bet kai bus tai bus problema Confused .
Laimis
virgaheft
#12 Posted : Tuesday, January 20, 2009 2:59:24 AM(UTC)
virgaheft

Labas Laimi, aha, maniskis amerikietis, bet toks geras BigGrin savas, lietuviskas BigGrin krepsini zaidziantis, Zalgiri mylintis BigGrin

As su vaikais kalbu lietuviskai ir grieztai liepiu vyresniesiems (8m. ir 5m.) tarpusavyje tik lietuviskai.....sunku, bet laikau fronta BigGrin
Noriu kad vaikai islaikytu lietuviu kalba ir kitus lietuviskus dalykus Wink Ir kai aplankom LT, kad gedos nepadarytu BigGrin

Man atrodo kai daugiau musu cia bus ir daugiau vaikiuku bus Wink mes tikrai kokia lietuviska sestadienine mokyklele ikursim Wink
virgaheft
#13 Posted : Tuesday, January 20, 2009 3:35:37 PM(UTC)
virgaheft

laimis wrote:
Virga,
tai tavo vyras amerikietis? Ir tikriausiai Lietuviskai nesneka, o su savo vaikais kokia kalba bendraujat? Mano zmona irgi Lietuviskai nesneka ( mano tevai nere labai patenkinti), kolkas vaiku neturim, bet kai bus tai bus problema Confused .
Laimis

Laimi, as apie savus papasakojau, dabar Tu Wink

Tikrai idomu, nes paprastai sutinki lietuvaites uz uzsienieciu nutekejusias Smile
laimis
#14 Posted : Wednesday, January 21, 2009 1:33:54 AM(UTC)
laimis

mano zmona gimusi Lenkijoj, cia jau daug mentu gyvena net ir vidurine cia pabaigusi yra. As atvaziaves i amerikos armija nuejau tarnauti ir betarnaudamas kaskaip ten susitikom ir jau 10 metu kaip vede.
As dirbu su kompiuterinem programom, o zmona menininke /dizainere.
Tai kaip ir visi gyvenam cia dirbam ir bandom dziaugtis gyvenimu.
Cool
virgaheft
#15 Posted : Wednesday, January 21, 2009 2:21:05 AM(UTC)
virgaheft

ThumbsUp .....mano specialybe irgi menu ThumbsUp baigiau Taikomosios dailes mokykla, paskui pedagogini Dailes specialybe ir siek tiek esu prisilietus prie Dailes terapijos......ir be viso to, dar sportai rupi Wink
Kristina
#16 Posted : Wednesday, January 21, 2009 2:22:14 AM(UTC)
Kristina

Woman

Kokia sporto saka rupi ? Gal kartais krepsinis ThumbsUp
virgaheft
#17 Posted : Wednesday, January 21, 2009 2:25:39 AM(UTC)
virgaheft

krepsinis tik ziuret, nekokia is manes zaideja Sad vaikysteje, na, gal jaunysteje Smile lengvoji atletika, tik Lietuvos ribose, paskui Muay Thai....dabar Joga Wink

O Tu Kristina?

Edited by user Wednesday, January 21, 2009 5:08:30 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Kristina
#18 Posted : Wednesday, January 21, 2009 2:51:20 AM(UTC)
Kristina

Woman

Mes su vyru krepsini Blushing nuo pat vaikystes zaidziam. As jau nebe BigGrin , atsibodo Cursing , o vyras tai kiekviena diena dar savo malonumui pazaidzia ir jei per TV rodo krepsini, tai geriau net netrukdyt LOL
virgaheft
#19 Posted : Wednesday, January 21, 2009 3:09:13 AM(UTC)
virgaheft

mano vyras kas antra diena pats zaidzia Wink ir kai ziuri, tai irgi geriau nelisti BigGrin
Kristina
#20 Posted : Wednesday, January 21, 2009 3:16:09 AM(UTC)
Kristina

Woman

Smile
Users browsing this topic
Guest (5)
8 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Paaukokite forumo palaikymui

Web Hosting By Arvixe